Współpracujemy z:


DELL (oddziały w Polsce, Czechach, Słowacji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii)

Foxconn

DACHSER Sp. z o.o.

Fundacja Gajusz

Anixter Poland Sp. z o.o.

Solar Polska Sp. z o.o

H&F Electrical

FEGA Poland sp. z o.o.

ONNINEN Sp. z o.o.

O nas


W obecnych czasach rozbudowa środowiska pracy w oparciu o nowoczesne technologie staje się dla wielu firm koniecznością.

Globalizacja daje coraz większe możliwości dla rozwoju działalności biznesowej, a co za tym idzie – generuje potrzebę przetwarzania danych, korzystania z telefonów, maili i wielu zaawansowanych aplikacji w tym samym czasie.

By lepiej wykorzystać czas pracowników, zwiększyć efektywność aplikacji i poprawić wydajność firmy, warto wprowadzić do środowiska pracy rozwiązania, które pozwolą na skorzystanie z nowoczesnych technologii. Niezbędna jest do tego odpowiednia infrastruktura sieciowa.

Zaletą wdrożenia okablowania strukturalnego jest przede wszystkim jej uniwersalność, pozwalająca łączyć ze sobą komputery, serwery, telefony VOIP, systemy monitorowania, bezpieczeństwa i inne urządzenia IT. W zależności od rodzaju i kategorii okablowania zwiększa się przepustowość sieci, dzięki czemu bardziej zaawansowane aplikacje mogą pracować szybciej i wydajniej.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu sieci strukturalnych, światłowodowych i elektrycznych w obiektach biurowych i przemysłowych na terenie całej Polski oraz zagranicą. Pewność i niezawodność naszych realizacji potwierdzają certyfikaty, współpraca z międzynarodowymi kontrahentami oraz staż na rynku usług telekomunikacyjnych i elektrycznych. Zapoznaj się z naszą ofertą oraz zobacz zrealizowane inwestycje.

 

ELEKTRO GL to Twój partner w branży sieci strukturalnych i elektrycznych. Zapraszamy do współpracy.